50TH BRNO INTERNACIONAL JUNIOR REGATTA

Click here for the English version

Rádi bychom Vás tímto pozvali na jubilejní 50. ročník Mezinárodní brněnské regaty. Jelikož slaví naše regata letos již půl století, připravili jsme si nemálo zajímavých novinek.  

Toto je souhrn všech prozatím známých informací:

  1. Veškeré informace týkající se závodů budeme zveřejňovat zde na https://www.vklsbrno.cz/regatta, potažmo do fb události https://fb.me/e/H47YQ5wX.  
  2. Po dlouhých letech jsme si opět přichystali legendární brněnské kloboučky, doplněné o trička, které budou vycházet z designu plakátu, a budou určené jak k oceňování, tak k volnému prodeji.
  3. Bude probíhat výběr nejlepších dvou skifařů a skifařek ročníku 2009 do sportovního kempu Row to Olympic – sportovní projekt pro 14leté veslaře ze 7 zemí EU (Francie, Německo, Itálie, Srbsko, Maďarsko, Česká republika a Velká Británie). Více se dozvíte v novinkách na webu ČVS.
  4. Opět jsme si pro vás připravili prize money za vítězství na osmách juniorů, dorostenců a sloučený závod juniorek a dorostenek. Za vítězství v jednotlivých kategoriích je vypsána odměna 10 000 Kč. Podmínkou je účast všech závodníků v dalším závodě.
  5. Již tradičně proběhne nominace výherkyň dvojky dorostenek na reprezentační závody CEFTA.
  6. Srdečně vás zveme na večírek na klubu pro zástupce klubů, který se bude konat v klubovně v sobotu večer. Čeká vás jídlo i pití zdarma, s hudebním doprovodem.

We would like to invite you to the 50th anniversary year of the Brno International Junior Regatta. As our regatta celebrates half a century this year, we have prepared many interesting news.

This is a summary of all the information known so far:

  1. All race information will be posted at https://www.vklsbrno.cz/regatta or on the event fb at https://fb.me/e/H47YQ5wX.
  2. For our 50th anniversary we have prepared beautiful caps and t-shirts based on the pattern of the poster, which will be available for competitors to obtain or purchase.
  3. We have announced a prize money for victory in coxed eights JMA, JMB and united race JWA and JWB. There is a 10 000 CZK reward for victory in each category. All competitors must participate in another discipline in addition to the coxed eights.
  4. Party for club representatives on Saturday night. You can look forward to food and drinks for free and hopefully to a live band, depending on the situation.