Primátorky 2021

Dorostenci

V dorostenecké osmě nás reprezentovali
HAVLÍČEK Zdeněk, FUCHS Jan, TRONNER Maximilian, BRÁZDA Jakub, HORÁK Jakub, HOREJSEK Matyáš, BLÁHA Kryštof, NOVOTNÝ Ondřej a na kormidle PŘIKRYLOVÁ Anna.

Klukům v sobotních rozjížďkách unikla o jedno místo postupová pozice a tak se o svůj postup museli poprat v odpoledních hodinách. V opravných jízdách si vedli opravdu skvěle a dojeli na druhé pozici, avšak ani to nestačilo na postup do semifinále a pro kluky tak účast na letošních Primátorkách skončila.

Dorostenky

V osmě dorostenek nás ve společenství s ČVKP reprezentovaly
HOROVÁ Ema, ČÍŽKOVÁ Natálie, HEROUDKOVÁ Magdalena, BUREŠOVÁ Veronika a na kormidle KAMÍNEK Tadeáš.

Holky se do finále musely probojovat až přes opravnou jízdu, kde předvedly dominantní výkon a vyhrály.

Ve finále jim však už nestačily síly na své soupeřky a z Primátorek se tak vrací s krásným pátým místem.

Junioři

V juniorské osmě nás ve společenství s Břeclaví reprezentovali
STOŠEK Milan, KUBÍN Tadeáš, KOLÁŘ David, VANČURA Jakub, SPRINZL Jakub.

Klukům bohužel v rozjížďkách unikl o jedno místo přímý postup do finále a tak se museli ještě předvést v opravných jízdách. Zde se jim však také příliš nezadařilo a postoupili do finále B.

V malém finále však předvedli perfektní výkon a dojeli s přehledem na prvním místě. Z primátorek se tak vrací s celkovým 6. místem.

Juniorky

V osmě juniorek ve společenství s Olomoucí nás reprezentovaly
LEVÍČKOVÁ Veronika, HOPLÍČKOVÁ Eliška, PAZOURKOVÁ Zuzana, PŘIKRYLOVÁ Anna, BOUŠKOVÁ Lenka, STUDENÁ Lenka a na kormidle KAMÍNEK Tadeáš.

Holky startovaly zároveň s ženami a povedlo se jim přes vyhranou rozjížďku a druhé místo v semifinále probojovat až do nedělního finále.

Ve finále pak nestačily na posádky žen, avšak dojely s pohodlným náskokem před druhou juniorskou lodí a tak v této kategorii zvítězily, stejně jako minulý rok.

Muži

Naši muži nás tentokrát nereprezentovali na osmiveslici, ale každý zvlášť na skifech a to konkrétně LÍZAL Adam, DUFEK Martin a HOPLÍČEK Ondřej.

V sobotních rozjížďkách kluci třetím místem přímo postoupili do odpoledního semifinálového boje. V něm však již neměli dostatek sil na nejrychlejší a museli se tak těšit na vzájemný souboj v malém finále.

V nedělním finále B se nejlépe dařilo Martinu Dufkovi, který v něm dojel na druhém místě, za jím dojel Adam Lízal a na třetím místě dojel Ondřej Hoplíček. Celkově tak kluci obsadili 7., 8. a 9. místo.

Ženy

V osmě žen nás reprezentovaly
DVOŘÁKOVÁ Lucie, SADÍLKOVÁ Veronika, BÍNOVÁ Viktorie, DOLEŽALOVÁ Marie, PROKEŠOVÁ Alice, KOUBKOVÁ Jana, ŠVEJNOHOVÁ Eva, NEČASOVÁ Zuzana a na kormidle BUREŠOVÁ Veronika.

V sobotních rozjížďkách holky přímo postoupily do odpoledního semifinále, kde však nestačily na nejrychlejší a probojovaly se do finále B.

V nedělním malém finále dojely na pátém místě a celkově se tak domů vracejí s 10. místem.

Všem závodníkům gratulujeme!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.