Mistrovství republiky 2021

Veleúspěšné Mistrovství České Republiky je za námi a domů si veze medaile celkem 14 posádek! 🇨🇿🏅 Z čehož je 8 zlatých🥇, 3 stříbrné🥈
a 3 bronzové🥉!

📌 Výsledky můžete vidět zde:
https://results.sportis.cz/cs/competitions/2146/?filter_lastname=&filter_show=R&filter_club=29&filter_day=D&filter_boat=0&filter_gender=0&filter_distance=0

🥇 4-jři – Vančura – Společně s kluky z ČVKP a Pardubic zvítězili s dotatečným náskokem a tak obhájili své místo v reprezentační čtyřce.🥇 2xjky – Pazourková, Studená – Holky předvedly opět excelentní výkon a s pohodlným náskokem si vyveslovaly zlato a můžeme se těšit, až nás budou reprezentovat na srpnovém MSJ.
🥇 4+dci – Horejsek, Bláha – Kluci ve společenství s Pardubicemi zvítězili s velkým náskokem a mohou se tak těšit ze zlata.
🥇 1xdky – Burešová – Verča velmi těsně zvítězila před soupeřkou z Bohemians a tím si zajistila místo na letošní ceftě.
🥇 2xjři – Sprinzl – Kuba společně se svým parťákem z Tábora uhájil první místo a potvrdili, že jsou správnou volbou reprezentovat naši zemi na srpnovém MSJ.
🥇🥇 2xžLV – Švejnohová, Dvořáková – Holky velmi těsně zvítěžily nad posádkou Pardubic a vezou si tak domů rovnou 2 zlaté medaile ze seniorské a u23 kategorie.
🥇 2-jři – Vančura, Sprinzl – Kluci završili dnešní mistrovství skvělým výkonem a vezou si tak domů další titul.

🥈 8+dky – Levíčková, Hoplíčková, Boušková, Přikrylová – Holky ve společenství s Olomoucí a Otrokovicemi si vyjely krásné druhé místo.🥈 2xž – Pazourková, Studená – Holky se neztratily ani mezi ženami a i když celkově skončily na neoblíbeném čtvrtém místě, tak si domů vezou stříbro z kategorie u23.
🥈 2xdky – Burešová – Verča si ve společenství s Břeclaví těsně uhájila druhé místo a veze si tak domů další cenou medaili.

🥉 2+jři – Kubín, Kolář, Stošek – Kluci si i přes svoje ne tolik mohutné postavy s přehledem vybojovali bronz v této silové disciplíně.
🥉 8+dky – Sadílková, Heroudková – Holky si ve společenství s ČVK Brno vyjely krásné třetí místo.
🥉 2+m – Vodička, Ullrich, Stošek – Kluci vybojovali skvělé třetí místo a tito bývalí reprezentanti za jedním veslem ukázali, že se i po delší době veslování nezapomíná.

Zapomenou nemůžeme ani na posádky, kterým se nepodařilo dosáhnout na medaile, avšak stále předvedly velmi kvalitní výkony:
2xdci – Bláha, Horejsek – 4. místo
4x-ž – Prokešová – 4. místo
1xž – Prokešová – 5. místo
1xm – Havlíček – 5. místo
4+jři – Stošek, Nizner, Kolář, Kubín, Bílý, Dvořáková – 5. místo
8+ž – Švejnohová, Dvořáková – 5. místo
8+m – Havlíček – 5. místo
8+jři – Stošek, Nizner, Bílý, Kolář, Kubín – 6. místo
2xž – Prokešová – 7. místo
4xjky – Levíčková, Boušková, Přikrylová, Hoplíčková – 7. místo
8+dci – Tronner, Havlíček, Novotný – 8. místo
1xm – Hoplíček – 9. místo
2xž – Doležalová, Koubková – 10. místo
2xm – Vodička, Ullrich – 11. místo
1xmLV – Kamínek – 11. místo

Všem závodníkům moc gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů!

Fotky z Mistrovství!😍
Sobota: https://www.zonerama.com/tadeaskaminek/Album/7386776
Neděle: https://www.zonerama.com/tadeaskaminek/Album/7388099
Děkujeme našemu Tadeáš Kamínek – Fotograf za krásné záběry

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.