Mistrovství ČR dorostu, juniorů a seniorů 2022

O víkendu se v Račicích opět konalo Mistrovství ČR a my si vezeme zpátky domů hned 12 medailí🏅. Z toho jsou krásně vyvážené 4🥇, 4🥈 a 4🥉.

🥇 2x žLV – Švejnohová, Dvořáková – holky stejně tak jako minulý rok ovládly tuto disciplínu v kategorii u23.
🥇 4- ž – Novotníková – Radka si v reprezentační posádce doveslovala s pohodlným náskokem pro vítězství.
🥇4+ jři – Bláha, Sprinzl, Dostál – kluci si vyveslovali s velkým náskokem pro zlato.
🥇8+ jři – Vančura – Kuba si ve společenství s bohemkou a Pardubicemi těsně vyveslovat zlato.

🥈1x ž – Prokešová – Alice si s výraznám náskokem nad třetím místem vyveslovala pro krásnou stříbnrou medaili a prokázala tak své skvělé kvality.
🥈2x žLV – Švejnohová, Dvořáková – holky si kromě zlata v kategorii u23 dojely i pro stříbrné medaile v celkovém umístění.
🥈1x žLV – Studená – Lenka si vyveslovala s obřím náskokem na třetí místo krásnou stříbrnou medaili v kategorii u23.
🥈2- jři – Vančura, Sprinzl – kluci ke zlaté medaili v této disciplíně z minulého roku přidali i letošní stříbro.

🥉2x mLV – Lízal – Adam si společně s kolegou z Břeclavi vyveslovat krásné třetí místo.
🥉2x jky – Hrbáčová, Burešová – holky si s pohodlným náskokem vyveslovaly bronzovou medaili.
🥉1x žLV – Studená – Lenka si kromě stříbra z u23 vyjela i bronzovou medaili v celkovém umístění.
🥉8+ž – Novotníková, Prokešová – holky si ve společenství vyjely pro krásné třetí místo v těsnosti za druhým.

4. místo – Stošek, Horejsek, Bláha, Kubín – 4-jři
4. místo – Lízal – 2-mLV
4. místo – Burešová – 1xjky
4. místo – Sprinzl – 4x-m
4. místo – Levíčková, Hoplíčková – 2-jky
5. místo – Hrbáčová – 1xjky
5. místo – Burešová, Horová, Levíčková, Čížková, Hoplíčková – 8+jky
6. místo – Kobza, Müller, Vodička, Ullrich, Levíčková – 4+m
6. místo – Lízal – 1xmLV
6. místo – Stošek, Kubín, Dostál – 2+jři
6. místo – Lasota, Havlíček, Tronner, Novotný, Žalud – 4+dci
6. místo – Vodička, Ullrich, Žalud – 2+m
6. místo – Přikrylová, Studený, Kárová – 4-ž
6. místo – Vančura – 4-m
7. místo – Prokešová, Boušková – 2xž
8. místo – Vodička, Ullrich, Müller, Kobza – 4-m
9. místo – Nejezchlebová, Lengyelová – 2xdky
9. místo – Havlíček, Lasota, Novotný, Tronner – 4-dci
11. místo – Žalud, Kafonék, Horák, Kolář – 4x-jři

Všem závodníkům moc gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů!

Kompletní výsledky: https://results.sportis.cz/cs/competitions/2245/?filter_lastname=&filter_show=all&filter_club=29&filter_day=D&filter_boat=0&filter_gender=0&filter_distance=0

Fotky:
Pátek: https://eu.zonerama.com/tadeaskaminek/Album/8585719
Sobota: https://eu.zonerama.com/tadeaskaminek/Album/8586730
Neděle: https://eu.zonerama.com/tadeaskaminek/Album/8588172

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.