Mezinárodní brněnská juniorská regatta

28. a 29. května se u nás na přehradě konaly mezinárodní závody a závodění bylo opravdu napínavé.

📌Kompletní výsledky můžete vidět zde

První závodění se začalo odehrávat v pátek odpoledne před oficiálním zahájením programu. Jednalo se o závod juniorů a juniorek na skifu na čas, z této disciplíny se poté závodníci v neděli donominovali do juniorké reprezentace.

Další novinkou bylo PRIZE MONEY 10 000 v zavodě dorostenců, juniorů a společný závod dorostenek a juniorek na osmách.

A nyní už naše úspěchy:

🥇4x- jky – LEVÍČKOVÁ Veronika, HRBÁČKOVÁ Terezka, BUREŠOVÁ Veronika, HOPLÍČKOVÁ Eliška – Holky suverénní jízdou vyhrály finále a staly se tak nejrychlejší holčičí párovkou.
🥇1x žcis 13 – BLÁHA Vojtěch – Vojta vyhrál s náskokem 6s na druhého závodníka a ukázal svoji formu.
🥇4x- jři – ČIHÁK Martin(LYSÁ), VANČURA Jakub, SPRINZL Jakub, PECIVAL Ondřej(TÁBR) – Kluci naprosto ovládli svoji jízdu a potrvdili, že patří mezi českou juniorskou reprezenaci.

🥈2- jři – HOREJSEK Matyáš, BLÁHA Kryštof – 2. místo
🥈1x dci – NOVOTNÝ Ondřej – 2. místo.

🥉1x jky – HRBÁČKOVÁ Tereza – 3. místo.
🥉2- jři – STOŠEK Milan, KUBÍN Tadeáš – 2. místo.
🥉8 + dky/jky – HOROVÁ Ema, SADÍLKOVÁ Karolína, HEROUDKOVÁ Magdalena, ČÍŽKOVÁ Natálie, LEVÍČKOVÁ Veronika, LENGYELOVÁ Zuzana, BUREŠOVÁ Veronika, HOPLÍČKOVÁ Eliška, BOUŠKOVÁ Lenka – 3. místo.

2x žkys – KÁROVÁ Kristýna, LITEROVÁ Anna – 11. místo.
4x+ žcis – JANEČEK Simon, BLÁHA Vojtěch, ZENDULKA Matěj, PROKEŠ Radek Robert, HORÁK Radek – 5. místo. 1x žcis 13 – BRÁZDA Vojtěch – 10. místo.
1x žcis 14 – KONEČNÝ Lukáš – 8. místo.
4x- dci – HAVLÍČEK Zdeněk, LASOTA Jan, TRONNER Maximilian, NOVOTNÝ Ondřej – 11. místo
2x jři – HORÁK Jakub, KOLÁŘ David – 14. místo.
2x jři – STRUNA Tadeáš(TÁBR), KAFONÉK Michal – 16. místo
2x žcis – VELELÝ Vojtěch, KONEČNÝ Lukáš – 19. místo
2x žcis – BRÁZDA Vojtěch, JANEČEK Simon – 16. místo
2x žcis – ŠTĚPÁNEK Ondřej, ZENDULKA Matěj – 10. místo
2x jky – ČÍŽKOVÁ Natálie, HEROUDKOVÁ Magdalena – 8. místo.
2x jky – HOROVÁ Ema, SADÍLKOVÁ Karolína – 12. místo.
2x jky – HOPLÍČKOVÁ Eliška, LEVÍČKOVÁ Veronika – 5. místo.
8+ jři – STOŠEK Milan, KUBÍN Tadeáš, STRUNA Tadeáš(TÁBR), HOREJSEK Matyáš, BLÁHA Kryštof, VANČURA Jakub, SPRINZL Jakub, PECIVAL Ondřej(TÁBR), LENGYELOVÁ Zuzana – 5. místo

Všem závodníkům moc gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.